top of page

Hakkımızda


Em Erenler Mobilya İnş. ve San. Tic. Ltd. Şti 2013 yılında Mobilya ve ahşap sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek mobilya sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Elazığ’da kurulmuştur.
Bir Em Erenler Mobilya ayırıcı markası olarak ‘’essem‘’ mutfak, kapı ve banyo ürünleri ile profesyonellik, yenilikçilik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek mobilya dünyasında haklı ve saygın bir yer edinmiştir.


Firmamız güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, 12500 m2 kapalı alan, toplamda 16250 m2 üretim tesisine sahiptir. Üretim tesisinde günlük 500 adet kapı, 3500 metretül mobilya üretimi yapılmaktadır.


Üstlendiği projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Em Erenler Mobilya’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Saygılarımızla.

bottom of page